Сухі тени

Сухие ТЭНы являють собою нагрівальний елемент, у якому резистивний дріт поміщено у керамічний ізолятор циліндричної форми. Дані тени призначені для нагрівання різних газів і рідин.

ЕНПк – ЕлектроНагрівач Патронний керамічний

Сухі тени ідеально підходять для нагрівання всіляких рідин і газів. Зазвичай нагрівач поміщується у захисну оболонку, закриту з одного боку та приварену або прикручену до ємності, що містить повітря або рідину. За рахунок цього формуються переваги керамічних тенів:

  • швидка та нескладна заміна несправних елементів;
  • можливість проведення монтажних робіт при заповненій рідиною системі.

Нагрівальна спіраль, розташована у керамічних ізоляторах, виконана з дроту фірми «Rescal» (Рескал, Франція). Якість резистивної спіралі забезпечує тривалу життєздатність. Керамічний ізолятор з круглим перерізом являє собою одиночний модуль циліндричного нагрівача, а кількість даних модулів залежить від довжини, діаметра, потужності та призначення нагрівача. Модулі з’єднані між собою по осі, прикріплені до фланця.

Призначені головним чином для поміщення у металеві оболонки або пази, керамічні тени з відкритою спіраллю виготовляються з дроту високого опору, який натягується на стеатитовий циліндр або скобки. Нагрівання здійснюється шляхом конвекції повітря та/або випромінюванням. Сухі тени можуть виготовлятися з нерівномірним розподілом потужності по довжині або холодними зонами.

Застереження: керамічний сухий тен повинен бути захищений від підвищених вібраційних навантажень та будь-якого забруднення матеріалу ( іржа, мастило і так далі).

Технічні характеристики

Технічні характеристики керамічних тенів для печей випалу та сушіння

Сухі тени виготовляються з такими параметрами:

Довжина L, мм 60-3000 (свыше 1000 – спецзамов)
Діаметр Ø, мм 36, 46
Мінімальна довжина холодної зони Lm, мм 20
Напруга живлення, В 230; 380; 3х380; 400; 3х400 (на замовлення можливі інші)
Максимальна температура нагрівача, °С 800
Потужність, кВт до 0,8 кВт/100 мм довжини нагрівальної поверхні (без урахування холодної зони).
Максимальна електрична потужність, Вт/cм²  9
Позначення Напруга Підключення Кількість виводів
220/230 220/230 2

380

380 2
380 «Трикутник» 3
380 «Зірка» 4