Головна » Ліцей » Навчально-практичний центр професійної підготовки з професії «Електрик судновий»
Навчально-практичний центр професійної підготовки з професії «Електрик судновий»

Навчально-практичний центр професійної підготовки з професії «Електрик судновий»

Головною метою діяльності Навчально-практичний центр професійної підготовки з професії «Електрик судновий» (НПЦ) є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, фахівців підприємств, організацій, установ, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів, здійснення шляхом співробітництва і взаємодії постійного зв’язку між підприємствами та іншими закладами професійної (професійно-технічної) освіти з метою поширення інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання тощо.

Напрями діяльності НПЦ

Співробітництво з виробничими підприємствами, організаціями, установами (далі – підприємства), закладами освіти, центрами зайнятості, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, іншими зацікавленими органами щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу в системі професійної (професійно-технічної) освіти.

Впровадження у навчально-виробничий процес інноваційних технологій та методів професійного навчання із застосуванням сучасних виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів.

Створення цілісної системи новітніх методик професійного навчання на основі вивчення, апробації кращого досвіду та його впровадження в інших закладах і установах освіти. А також інформатизація і комп’ютеризація процесу професійного навчання.

Функції НПЦ
  1. Сприяння підвищенню якості професійної підготовки здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації, стажування робітників підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій.
  2. Організація стажування та підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів на базі НПЦ.
  3. Формування пропозицій щодо вдосконалення робочих навчальних програм із предметів професійно-теоретичної підготовки і виробничого навчання, спрямованих на вивчення та оволодіння здобувачами освіти новітніми матеріалами і технологіями.
  4. Надання тренінгових, маркетингових, інформаційних, виробничих послуг з метою вирішення поточних і програмних завдань, що стоять перед  закладом освіти.
Фото центру
Поділіться постом:

Заповніть форму, вказавши свої дані та запитання.

Заповнюємо поля

Форма для зворотнього зв'язку.

Вкажить ваше Ім'я, призвище, телефон та напрямок. Питання та e-mail за бажанням.